Kniha návštěv

:-)

Musím se připojit ke všem chválám.Dokud jsem nenavštívila Lucky cvičení neměla jsem ani páru o tom co mě na její hodině čeká-upřímně byl to nářez.Což je samozřejmě super, protože cvičení cítíte a efektivní cvičení cítit je-když to nebolí nic vám to neudělá. Je to nářez, ale je to nejlepší cvičení, které jsem zkusila a navíc dost brzo cítíte na sobě výsledky.Lucka je prostě člověk na správném místě, ví co dělá, dokáže poradit a opravdu inspirovat.Děkuji Luci

Úžasné cvičení

Ahoj, chtěla jsem též moc poděkovat!!! Výsledky jsou od září už dosti patrné, navíc jsem se hecla a cvičím denně dřepy a výdrž na rukou a nohách v měsíčním tréninku. Zpočátku jsem si myslela, že to nedám, ale jak říká Lucka:" Když máš pocit, že nemůžeš, tak vždy ještě můžeš!!!" A je to pravda!! Začíná mne to dost bavit a vždy se těším, jak si dám do těla a zapotím se. Díky a v Dobříkově papa M.

Re: Úžasné cvičení

Děkuji, když se chce, všechno jde. Stačí jen chtít. Vaše Lucka

Samá chvála

Ahoj všem, cvičení s Luckou je fakt senzační. Ze začátku jsem si říkala, že jsem neschopná, že to nezvládám, ale je to vše o tréninku. Pociťuji na sobě změny, které se blíží k lepšímu. Po cvičení se cítím dobře a jsem ráda, že jsem udělala něco pro své tělo. Lucka se snaží zaměřit na všechny problémové partie, což je super. Ještě pár účinných cviků na boky a spodní část bříška a budu spokojenej člověk :D!!

Re: Samá chvála

ahoj, musím říct teda napsat, že po dlouhé době jsem narazila na cvičení, které mne baví. Těsně po tom, co jsem se dala jakžtakž do kupy. Jsem musela vysadit a teď budu začínat znovu. Takže s chutí do toho. M.

Tempo se zvyšuje, sádlo ubývá, formuje se postava !!!

Krásný den,
chci se s vámi podělit o postřeh, který mám. Přede dvěma lety jsme s Luckou začínaly. Těžko jsme udýchaly její hodinu. Základní cviky jsme stěží dokázaly. Dnes je to úplně jiné. Máme fyzičku. Za hodinu dokážeme zacvičit daleko více cviků než na začátku. Jsou to cviky složitější. Po cvičení máme skvělý pocit, že jsme to zase daly. Přestože si to během cvičení nemyslíme. Frfňáme a remcáme ( hlavně já), ale je nám to houby platné. Ale to patří také k tomu. Lucka je nekompromisní. A to je správné.
Představte si takové žihadlo, jako je Lucka. Je vystudovaná fyzioterapeutka a rozumí tomu. Je to profesionální vedení. Na vesnici a mít taková privilegia. Děkujeme za to . Nevěříte, tak přijďte mezi nás. Po krátkém čase uvidíte, jak se vám postava zpevní, madla lásky se ztratí a vyformuje se vám postava, jakou chcete. I my to pozorujeme na sobě. Musíte chtít a žádné výmluvy a Ažpaky. Za chvíli zase jdeme na to. Už se těším! Jára

Re: Tempo se zvyšuje, sádlo ubývá, formuje se postava !!!

Milá Járo,
děkuji, jen opravuji, nejsem vystudovaná fyzioterapeutka, ale kondiční specialista. Fyzioterapeut pomáhá hlavně od bolesti, a já Vás vytrapuji k vyšší fyzické zdatnosti a lepšímu držení těla :o)

Lucka je žihadlo, rychlost, energie a půvab

S naší Luckou cvičíme již přes rok.. Našly jsme si ji a ona nás. Pokaždé se na cvičení těšíme. Má to grády, zažijeme i mnoho legrace. Zpočátku jsem nevěřila, že zpevněním postavy se změní i její vzhled, jak Lucka říkala. A je to tak. Působí to na každou ženu. Jen jedna důležitá připomínka: musí se cvičit a nepoužívat výmluvy.
Děkujeme za to, že Lucku máme, za to že s ní můžeme cvičit. Je expert v tomto oboru. Mnohde by nám mohli závidět. Lucko, díky! A pořádně to rozjeď !
Tak zase ve čtvrtek a v neděli !!!!!!!!!!! Jára

Těším se na Vaše postřehy

Zdravím všechny sportovní nadšence. Zde je prostor pro Vaše postřehy, pochvaly, výtky... prostě cokoliv Vás napadne :o)

Vaše Lucka

Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: